Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25
BIOGRAFIA: Franklin është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Shkurt 2021, Franklin publikon videoklipin "Busy". Më datë 12 Qershor 2021, S3VI, Franklin & B.R.Y publikojnë videoklipin "Ghost". Më datë 11 Tetor 2021, Franklin publikon videoklipin "#Baby". Teksti i këngës u shkrua nga Franklin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

2 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Franklin

Komente 2