Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frederik Ndoci - Hear My Plea Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

I say farewell the final call,
I turn and walk away, I leave it all.
I find that life regains its glow
but the journey´s long, the going is slow

A million miles later
I crave a love that´s greater
Take me home again
Aaaaaaaahhh......

Hear my plea
Take the longing of my heartbeat
Make the melody

Hear my plea
As it quivers in the teardrops
That you shed for me

I beg you hear my plea
Take the longing of my hearbeat
For eternity
Aaaaaaahhhhhh..

Hear my plea
Take the longing of my heartbeat
Make the melody

Hear my plea
As it quivers in the teardrops
That you shed for me

I beg you hear my plea
Take the longing of my heartbeat
For eternity

I beg you hear my plea
The pain the suffering of today
Tommorow´s memory


Frederik Ndoci - Hear My Plea
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hear My Plea".
3. Video është e këngës "Hear My Plea", por nuk këndohet nga Frederik Ndoci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Frederik Ndoci:


Komente 0