Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frederik Ndoci - Karafil Te Zgjodha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Karajfil te zgodha
o ne bahçe te mblodha
Shpirtin tem me ty çe bora
o i shumi une, o i shumi..
jarnanana jarnane moj e vogel kuja je
jarnanana vaj medet, dhe ne vdeksha dheu s'me tret.
Aman aman amane

Sa hije te paska, o ty mori shamia
Pergjithdite m' shtohet dashnia
o i lumi une, o i lumi
jarnanana jarnane moj e vogel kuja je
jarnanana vaj medet, dhe ne vdeksha dheu s'me tret.
Aman aman amane

Sa hije te paska, o ty mori tasfesi
Pergjithdite m' shtohet kujdesi
o i lumi une, o i lumi
jarnanana jarnane trandafile vogel je
jaranana oh bubu te kam dashte edhe te du
Aman aman amane


Frederik Ndoci - Karafil Te Zgjodha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karafil Te Zgjodha".
3. Video është e këngës "Karafil Te Zgjodha", por nuk këndohet nga Frederik Ndoci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Frederik Ndoci:


Komente 0