Më mbaj mend (për 1 muaj)

Freelancers - Let The Dead Grow Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Breathless city,
conformity kills the will,
Roads go underneath of us,
as we se no change within,

Let's cross the lines while,
we step,
All eyes are on us,
but we should painfully kill our trust

Flowers flourish,
while we sit low,
Watch our dead souls grow,
that's what you need to know

Stumble like a stone,
from their castle of pride,
there is nothing outside

Such a spirit below,
please let the dead grow
Freelancers
Publikimi: 17/08/2012


Freelancers - Let The Dead Grow
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Let The Dead Grow".
3. Video është e këngës "Let The Dead Grow", por nuk këndohet nga Freelancers.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Freelancers:


Komente 0