Më mbaj mend (për 1 muaj)

Freelancers - N'kuti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk m'tregon se kush je, buzëqesh sikur më njeh,
une ty s'të kuptoj,
M'don më shumë se cdokush, edhepse unë nuk të njoh,
për herë t'parë po t'shoh

Më tregon ku duhet t'shkoj,
ti nuk don që unë t'gaboj ndonjëherë,
Edhepse une po t'largohem ti vazhdon të më afrohesh,
edhe në terr

N'kuti i mban sytë dhe sheh dicka,
asgjë s'kupton por i lumtur je

Në kutinë ku ti qëndron,
tash nuk qan e as nuk qesh,
I vetëm je

Pret që tjetri të vjen,
dhe gëzimin tand të zbehtë,
atij t'ia ofrosh

N'kuti i mban sytë dhe sheh dicka,
asgjë s'kupton por i lumtur je
Freelancers
Publikimi: 17/08/2012


Freelancers - N'kuti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'kuti".
3. Video është e këngës "N'kuti", por nuk këndohet nga Freelancers.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Freelancers:


Komente 0