Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frisson - Omega Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Separate
Separate me from the rest
Singled out
Left alone at my best
The symbol of
The one's who die
The last moment
Of our lives
The lowest form
Of humanity
We are the ones
The rotten seed
We
Are
Omega
Solitude
Dead spirit of my wake
I'm consumed
By my ultimate
Fate
The symbol of
The one's who die
The last moment
Of our lives
The lowest form
Of humanity
We are the ones
The rotten seed
We
Are
Omega
Frisson
Publikimi: 01/12/2015


Frisson - Omega
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Omega".
3. Video është e këngës "Omega", por nuk këndohet nga Frisson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Frisson:


Komente 0