Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frisson - Madness Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Black hole
Black hole in my heart
I want
I want to feel what it's like
What it's like
What it's like to be nothing
I want to hang myself
I want to cut my toes
I want to feel the pain
The pain inside my bones
I want to find hell
And I'd like to burn it down
Anyone else wanna ride
Cause I am not done
What does it feel
Like to be dead
Over and over again
I will kill you
Dear Heaven
Let me go
For I
For I'll be the last that you
Burn
Black hole
Inside my heart
I want to feel what its like
To be
Nothing
To be
NOTHING
What does it feel
Like to be dead
Over and over again
I will kill you
Frisson
Publikimi: 01/12/2015


Frisson - Madness
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Madness".
3. Video është e këngës "Madness", por nuk këndohet nga Frisson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Frisson:


Komente 0