A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fullstop
Not Yet Rated

Fullstop is a popular group/singers. Në Maj 2009, Fullstop marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Shpetimtari".

Në Maj 2010, Fullstop marrin pjesë në Top Fest 7 me këngën "3d".

Më datë 29 Gusht 2016, Fullstop publikojnë videoklipin "Hanna".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019