Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fullstop - Hanna  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/08/2016

2016-08-29T08:18:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hanna" kënduar nga Fullstop.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fullstop i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fullstop:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet