TEKSTESHQIP

Future Steps
Dance Beat
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dance Beat" kënduar nga Future Steps.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë edhe përtej tingujve, projekti muzikor është prezantuar para shikuesve i ilustruar me profesionalizëm me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 2 Korrik 2009.