Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fuzioni - Ti Fala Krejt (Feat. Miranda)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Miranda:

Dashuria e pare te len pa fjal
por ti nuk e ke prit..jo nuk e ke prit
tjeterher mos gabovazhdoje jeten jeto lufto
dhe kurr mos u dorezo

Ref:
Ti më le pa fjal ti më le pa gjum
Sje me mua tash zemren time bone shkrum
Nje zemer e kom pas ty ta kom fal
Une ti fala krejt une ti fala krejt..

Fuzioni:

Ngom baby..
Ti e din qe gjithmon kshtu nuk shkon baby
Je e vetmja me tjera spo du baby
Nese shkon un gjithmon do tvuj baby
aha
Ngom baby..
Jom i vetmi qe kshtu reagon baby
Une nuk kthena prap nese shkoj baby
Kshtu qe tlutem mendo dhe nje here (mendo dhe nje here)

3:

Nëse shkoj a mundesh mem harru?
Nëse shkoj a tmerr malli per mu?
Skom qka t'them me shume ti vet e din..une ti fala krejt

Nëse shkoj kush do te thot tdu
Nëse shkoj une nuk muj me duru kurqysh pa ty mos me le pa frym kuptom ti je jeta ime zemer hajde me mu


Ky tekst u dërgua nga Drgdrdgr


Nuk kemi video për këtë këngë.


Fuzioni
Featuring: Miranda
Publikimi: 30/01/2010


Fuzioni - Ti Fala Krejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Fala Krejt".
3. Video është e këngës "Ti Fala Krejt", por nuk këndohet nga Fuzioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fuzioni:


Komente 0