A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

G.M.C.D - Sex


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/05/2004

2004-05-24T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sex" kënduar nga G.M.C.D.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga G.M.C.D i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Crunkboys. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Chaoz:
CrunKBoyZ.....
Osht koha Tash per S3x
me bo na 2 hard S3x
s3x per me bo shum s3x
sex ic pa kompleks
se un jam playyybooy
e tkapi nuk tleshojj
sex me ty un boj
Shum Mir un do Kaloj
tlodhi un e tcoj zhag uuu bich ma jep edh pak
me u shty un me ty une skom shkak
sta prishi ty cat marak
ta deshi un maicen ta kaci un cicen
ta preki prapanicen
ta puthi Fort buzicen

Ref. 2x:
S3x S3x S3x Boj S3x
Tan naten me femna
kejt hot hot me plot un boj s3x
eyy ic pa komplekss

Da Lil:
bla bla kejt bojn bla
une jom me ty cha cha
sa tfloin un kom Krah
e di qe femnat i kom nkrah
me ty un s3x po Boj
punen e di qysh e coj
bythen ta ledhatoj ciecen shum ta kafshoj
ta kafshoj ta lo shejn
boj qe friend i jot e vrejn
OOh aj ty qysh tla e tashti mu ma ha
ma ha e ma nxe telin
dridhe ta fafshoj belin
bojm sex bojm sex bojm sex edhe ta ngre nivelin

Ref. 2x:
S3x S3x S3x Boj S3x
Tan naten me femna
kejt hot hot me plot un boj s3x
eyy ic pa komplekss

CrunKBoyZ:
jom un caj ce ty tboj per veti
e shum ka me thyp lezeti
kom me boo sex babyyy
kom me tdasht mayybee
e di qe tash je bo bich ty per mu
e po luj kejt me ty dhuru ooo po
kurxho tjeter vec sex kom me tofru ofru
un jam doktor per sex
qe ta ngrej cat oreks
thash qe boj cdo nat sex
vec nuk thash se femnat i ha si kekss
si keks un i ha ata thon si un nuk kaa
po normal si un nuk ka
tjert sa dujn ne falisn
AA...

Ref. 2x:
S3x S3x S3x Boj S3x
Tan naten me femna
kejt hot hot me plot un boj s3x
eyy ic pa komplekss


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019