Më mbaj mend (për 1 muaj)

G-Soldier - Ama Numrin (Feat. Capital T & Adalard)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

hehehehe
yehh
ama nr zemer
bon monatoni haide sonte po du me dal
me dosta me ndrru nai fjal nashte dikujna pi del nai fal
edhe sonte po du me pi
edhe sonte po du me ..
si V.I.P me ni relaxi me .'... permi
hait tash ti sillmu
hait tash ti dridhmu
hait tash ti dridhmu sillmu
po viq per ty po lidhmu
sonte pom kall kreit
flaken po du me vrejt
shum ç'ka perpjet -
"NA FAL PO NE JEMI TE VERTET"
Na po vimi per shokt e mi
Na vim me hek merzi
na vim sonte me pi
me dhon pak gensta dashuri
sa kushton pak te farmerket
un ti heki mercedesket
un n'WC tu i hek jeleka
hait tash hicmi mu boxerkat
u bana kreit stres
per bes po du te vdes
hait citma cat orex
edhe sex deri nmengjes
se un jom V.I.M.P.
mos thuj se nuk e di
Zemer ty bash nahija
senin ton hiq nuk e ni a
Ref:
Heeej sdi a ke ni un po vi
Repin e Kosoves po ta bi ne Shqipri
heej qe ku jam tu pi
sharmin e Kosoves me vul Prishtinali
Hajde carrtu tash ama nr i thash
me muzik e hash deri n'agim bashk
mu dhe ti zemer qe ku po pres ama nr ton e hjekma
ton ket stres


Ky tekst u dërgua nga BMitjuki :d


Nuk kemi video për këtë këngë.


G-Soldier
Featuring: Capital T
Publikimi: 25/05/2015


G-Soldier - Ama Numrin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ama Numrin".
3. Video është e këngës "Ama Numrin", por nuk këndohet nga G-Soldier.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G-Soldier:


Komente 0