Më mbaj mend (për 1 muaj)


G-Son - Love Story

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love Story".
3. Video është e këngës "Love Story", por nuk këndohet nga G-Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

G-Son - Love Story  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/05/2013

2013-05-20T12:49:38+00:00- Dashnija jon sikur filëm, ni fillim pa përfundim //
- Skenarin që na e shkrujtëm, mahet men si ni tregim //
- Ni kujtim qe pe qes n’leter, vepër qe kurr nuk harrohet //
- Menohet gjith sa jem gjall, ton jetën me to jetohët //
- Une kurr smuj me harru, zemrën asaj ja kom fal //
- Osh personi qe e du, ajo s’përshkruhet me fjal //
- Edhe pse sum ke besu, kom me t’dashtën ty për jet //
- E ti gjith um ke largu, a un t’dhash dashni t’vërtet //
- Zemër, maje n’zemër qet emër, so puna për ni femër //
- Ka plot si qifti jot qe n’maksimum t’vlersojn deri n’themër //
- Me mbiemër.. t’kisha qitën përmi veti //
- Nuk di a menove qe mlëndove gabove shum leht ti //
- Tash sdi kush je ti, edhe pse moti s’tkom pa //
- Sy pa ty nuk jom i njetji, kurr prej pi meje skom me t’nda //
- Une veten kom me sha, pse spo gjoj arsyetim //
- Qdo sen me t’mir ja nis n’fillim e keqja t’prit n’perfundim //…


Ky tekst u dërgua nga  labiant
Më Shumë Këngë Nga G-Son:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet