Më mbaj mend (për 1 muaj)

G-Up - Ajo Ndjenjë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Un’ jam i njejt’ dhe kur ngjitem mbi ktë' piano
Ju po flisni për respekt
Po pa lek’ respektin s’e prano’
Kto’ jan’ koh’ moderne
Un’ që ndjehem si Tony Soprano
Nese po doni probleme, lej muziken, mthuj ku bano’
Cohiba Cubano
Nëse trunin tim e skano’
Kupto’ që lakmia, pasionet e mia, asiher s’i ano’

Ju ndrroni’ çdo dy vjet,
Un’ jam i vërtet,
Që para kohës kur në pushtet ishte Fatos Nano
Boje matematiken vet
Ësht’ ajo ndjenja e veçant që un’ ndjehem i qet’
Shkëputem larg gjith’ ktij’ pislliku
Fluturoj me ret’
Bota komercializem ju zgjodhët rrugën e leht’
Artistikisht me mu jeni larg me miliarda vjet
Pasi për mu’ ësht’ jet’ nuk ësht hobby
I vetmi çmim per artin tuj’
Ësht’ Dick aq sa Mobby
Çado që thoni un ngelem unik rreth ktij’ Globi
Jam besnik për muzik’
Si Koby për LA
Deri ditën që do vdes
Un’ nuk e lej’
Emrin tim kurr’ nuk e kam lon që t'shkelej
Pa mu ky rapshit
Më thuj’ ça do ngelej?

Hë pra ça?
HIÇ!
G-UP
Publikimi: 26/10/2021
Recorded, Mix & Master - Late8Ight
Instrumental: Chamillionaire - Turn It UpG-Up - Ajo Ndjenjë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Ndjenjë".
3. Video është e këngës "Ajo Ndjenjë", por nuk këndohet nga G-Up.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G-UP:


Komente 0