Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tema: Poezi Për Personalitete


Për Gjergj Fishtën

Ata ia shkulën eshtrat prej varrit
dhe ia hodhën në lumë.

Lumi ia mbolli
nëpër të gjithë vendin e tij.

- Poezi nga Gëzim KikijaZgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Komente mbi këtë krijim