Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gafur Murati - Gjurmet Ne Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Gjurmet ne rere, vala i fshiu
emrin tend ne mur, e zhduku shiu
por gjurmet ne zemer, jo nuk shlyhen leht
dhe kur fiket jeta, me Vete i mer
Dikur fluturoja, ti me jepje krah
sot as smund te eci, nuk te kam me pran

Ref:
ooo ouo Si pa ty oou ouhuooo Nuk e di
oo ooo Perendi, me ndihmo, shpresoj ne ty
(2X)

Gjurmet ne Bore, dielli i shkriu
Emrin tend ne mur, e zhduku shiu
por gjurmet ne zemer, jo nuk shlyhen leht
dhe kur fiket jeta, me Vete i mer
Dikur fluturoja, ti me jepje krah
sot as smund te eci, nuk te kam me pran

Ref:
ooo ouo Si pa ty ooou ouhuooo Nuk e dii
oo ooo Perendi, me ndihmo, shpresoj ne ty
(4x)


Ky tekst u dërgua nga Doncha

Gafur Murati - Gjurmet Ne Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjurmet Ne Zemer".
3. Video është e këngës "Gjurmet Ne Zemer", por nuk këndohet nga Gafur Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gafur Murati:


Komente 0