Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gafur Murati - Pershendetje Nga Kosova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Evropë moj ç'ka po pret
hape moj derën të hyjmë dhe ne
mjaft, mjaft kemi pritur
për demokraci jemi të uritur

Edhe ne gjithmonë ëndërruam
të jemi në Evropën e bashkuar
prandaj unë dy gishtat lart i çova
prano përshëndetjet nga Kosova

Edhe ne gjithmonë ëndërruam
të jemi në Evropën e bashkuar
prandaj unë dy gishtat lart i çova
prano përshëndetjet nga Kosova

Evropë moj mos u vono
ne jemi me ty mos na harro
mjaft mjaft kemi pritur
për demokraci jemi të uritur

Edhe ne gjithmonë ëndërruam
të jemi në Evropën e bashkuar
prandaj unë dy gishtat lart i çova
prano përshëndetjet nga Kosova

Edhe ne gjithmonë ëndërruam
të jemi në Evropën e bashkuar
prandaj unë dy gishtat lart i çova
prano përshëndetjet nga Kosova

Edhe ne gjithmonë ëndërruam
të jemi në Evropën e bashkuar
prandaj unë dy gishtat lart i çova
prano përshëndetjet nga Kosova

Edhe ne gjithmonë ëndërruam
të jemi në Evropën e bashkuar
prandaj unë dy gishtat lart i çova
prano përshëndetjet nga Kosova


Ky tekst u dërgua nga Eduart Nonaj

Gafur Murati - Pershendetje Nga Kosova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pershendetje Nga Kosova".
3. Video është e këngës "Pershendetje Nga Kosova", por nuk këndohet nga Gafur Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gafur Murati:


Komente 0