Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gafur Murati - E Imja Shota Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

E dua sangon,e dua sangon zemra ime therret
Karnevalin brazilian enderr e kam ne jet
Edhe katrin edhe shqiptatin hiq si adhuroj
Cdo pjes e trupit me vallzon'
Kur ti degjoj
Ne te vertet çdo valle un'e dua
Zemer muzikale,rreh per mua

Refreni
Te gjitha vallet me pelqejn
Qe i luan bota
Por ma shum'zemren ma ndez e imja Shota
Te gjitha vallet me pelqejn
Qe i luan bota
Por ma shum'zemren ma ndez e imja Shota e imja Shota e imja Shota

E dua tangon,e dua tangon
Eni pra te vallzojm
Boten ton te bukur rinore
Edhe me ta zbukurojm
Dhe flamenkon edhe flamenkon pa mas me pelqejn
Sa her qe ate e luaj zemren ma rremben
Ne te vertet çdo valle un'e dua
Zemer muzikale rreh per mua

Refreni:
Te gjitha vallet me pelqejn
Qe i luan bota
Por ma shum'zemren ma ndez e imja Shota
Te gjitha vallet me pelqejn
Qe i luan bota
Por ma shum'zemren ma ndez e imja Shota e imja Shota e imja Shota

Refren:
Te gjitha vallet me pelqejn
Qe i luan bota
Por ma shum'zemren ma ndez e imja Shota
Te gjitha vallet me pelqejn
Qe i luan bota
Por ma shum'zemren ma ndez e imja Shota e imja Shota e imja Shota


Ky tekst u dërgua nga Shpresa Stublla

Gafur Murati - E Imja Shota
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Imja Shota".
3. Video është e këngës "E Imja Shota", por nuk këndohet nga Gafur Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gafur Murati:


Komente 0