A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Gazmend Rama (Gazi) - Dash Te Them Je T'aime


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/02/2013

2013-02-16T20:26:51

Ti moj bukurosh moj
prej ngai po vjen
mos vjen nga parisi
Me te thon JE t'AIME

Mos vjen nga parisi vajz
parisi vajz
parisi vajz

Me ma ndrequr vizen vajz
ne paris po du me ardh

Dash te them JE AIME, ose I LOVE YOU
nese je shqiptare moj
shqip te them TE DU (2)

Si ti bukuroshet vajz
une shum i du
mos vjen nga nju jorku
me te thon I LOVE YOU (2)

Mos vjen nga nju jorku vajz
nju jorku vajz
nju jorku vajz

Me ma ndrequr vizen vajz
ne nju york po du me ardh

Dash te them JE AIME, ose I LOVE YOU
nese je shqiptare moj
shqip te them TE DU (2)

Te lutem bukuroshe moj
qefin mos ma prish
mos vjen nga berlini
SHAC i gjermanis

Mos vjen nga nju berlini vajz
berlini vajz
berlini vajz

Dash te them JE AIME, ose I LOVE YOU
nese je shqiptare moj
shqip te them TE DU (2)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019