Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Mos Ma Ban Vehten Pejane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Aman amanAman aman
2x
E mos um luj me menje te madhe2x
E mos ma ban vehten pejane
Se mire pe di qe mje katundare
2x
E mire pom lun moj shat stelvie 2x
E kur te pash ne ty rash ndashnie
O ama fal syrin e zie
2x
E kur ta pash ate shtat bajrak2x
O mire pom lun moj per merak
O hajde zemer te lujna bashke
Aman aman aman amanNuk kemi video për këtë këngë.
Gazmend Rama (Gazi) - Mos Ma Ban Vehten Pejane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ma Ban Vehten Pejane".
3. Video është e këngës "Mos Ma Ban Vehten Pejane", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0