Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Gazmend Rama (Gazi) - Hajde Kthehu Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/08/2012

2012-08-27T21:00:05

Këngë e albumit:

"Plasni Nga Inati"
Je akoma e pa rritur
por ne zemer me ke djegur
je e vogel por e bukur
porsi lule e keputur
ty te dua lozonjare
cma kepute zemren fare
ti je gonxhe plot me ere
ti ne shpirt gezim me sjell
gezim me sjell

refreni

kur te shoh moj vajze
zemren cma ke plas
rri dhe mendoj
lotet sme pushojne
2x
hajde kthehu ti tek mua
se per jete une ty te dua

me thuaj nje fjale e dashur
kur te vishe se me ke plasur
te te marr ne krahet e mia
te mesoj ceshte dashuria
ty te dua lozonjare
cma kepute zemren fare
ti je gonxhe plot me ere
ti ne shpirt gezim me sjell
gezim me sjell


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet