A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Gazmend Rama (Gazi) - Qaj Aktore Qaj!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/07/2008

2008-07-02T18:00:28

Erdhi koha te them
ne sy kot lotove une
e di si aktore ti ke qa
e kam dit po skam ba
za.?.(2 her)

ref:
Qaj aktore qaj qaj
mbushu me vaj para
tjerve veq po qan
e para tjerve po me shan.

Qaj aktore qaj qaj
mbushu me vaj se
moti e kam kuptu
me qfar fore lun me mu.

Ke tentu mem mashtru
shoket tu me kan tregu
paske dasht me ba shaka
e ne fund nga un me u'nda(2 her)

ref:
Qaj aktore qaj qaj
mbushu me vaj para
meje veq po qan
para tjerve veq po shan.

Qaj aktore qaj qaj
mbushu me vaj se
moti e kam kuptu
me qfar fore lun me mu(2 her ref.)


Ky tekst u dërgua nga Fatushi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019