A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Gazmend Rama - Lumja Nana E Begenis


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/12/2012

2012-12-19T22:32:38Mujt e mir jon tuj shku,mbete djal ti pa u martu a ke lyp ake sheju msit naj vend djal ake qu.Ndashta gjat un e kom prit shenjen mir e kam godit nan e moter e kan pa zotri vad a ke nda

Ref...

E lumja nana e begenisi shtohet fara m'rritet fisi,nusja e mir veq mashalla krejt familja jem sevda

Per ty nuse bajna lum ke me te majt veq ne llukum kem me te mejt veq ne simita sjam pishmon kaq gjat qe prita.Ndashta gjat une kam prit shenjen mir e kam godit, nan e moter e kan pa zotri vaden a ke nda

Ref...

E lumja nana e begenisi shtohet fara m'rritet fisi,nusja e mir veq mashalla krejt familja jem sevda


Ky tekst u dërgua nga Ana
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019