A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Gazmend Rama - Po Bejm Darsem Per Lakmi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/02/2008

2008-02-18T17:45:32


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Bejm Darsem Per Lakmi" kënduar nga Gazmend Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mirash Bardheci & Kol Bardheci. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Po bëjm darsem për lakmi
me tupan e qifteli
kemi ftu miq e jarana
n'krjet katund ndihet kënga:2x

Ref:
Kalle kalle shqipja malit
veq për qefin e Shqiptarit
hajt ta bëjm rrethin zinxhir
ta lujm vallen sa ma mir:2x

Knohet kënga hiq pa ndal
Saksofoni krejt pe kall
tallava kemi fillu
gjith në kam jan qu me lu:2x

Ref:
Kalle kalle shqipja malit
veq për qefin e Shqiptarit
hajt ta bëjm rrethin zinxhir
ta lujm vallen sa ma mir:2xMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019