Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - 1001 Netë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

1001 net te kam dashuru
1001 vjet kam per met mallku
nese me takon ndoj her ne pleqni
mos tet vjen gjynah qe mke ban tradhti .
ndoshta ndoshta ende me ke ne zemer
doshta per ty jam dashnori me emer
ndoshta ndoshta ndoshta ende mke ne zemer
ndoshta per ty jam dashnori me emer

Ska rensi si jam si jetoj pa ty
vehten e ngushlloj me lote ne sy,
nese me takon ndoj her ne pleqni
mos dot vjen gjynah qe mke ban tradhti
ndoshta ndoshta ende mke ne zemer
ndoshta per ty jam dashnori me emer
ndoshta ndoshta ndoshta ende me ke ne zemer
ndoshta ndoshta per ty jam dashnori me emer
ndoshta ndoshta ende mke ne zemer
ndoshta per ty jam dashnori me emer
ndoshta ndoshta ndoshta ende mke ne zemer
ndoshta per ty jam dashnori me emer ...


Ky tekst u dërgua nga Drina

Gazmend Rama (Gazi) - 1001 Netë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1001 Netë".
3. Video është e këngës "1001 Netë", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0