Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gazmend Rama (Gazi) - Gentleman

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gentleman".
3. Video është e këngës "Gentleman", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gazmend Rama (Gazi) - Gentleman  (Feat. 4US)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Potpuri Nga Albatrade"

Këngë e albumit:

"Xhentëllmeni"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

4US

04/10/2012

2012-10-04T11:15:08+00:00Reptura :(Gazmend Rama)

Pasuri as vet sedi
Shum i mencun ndashuri
Shpesh her keret un i ndroj
Ne qytet qikat i tranoj

Bukuroshe shof me sy
Vin te keri mthojn tdu ty
Dit e nat mthirin me dal
As me flejt rahat sme lajn

Refreen : ( Gazmend Rama )
Un jam gentleman
Qikat shum i du
Shum te amla jane
Me bmw i kam mashtru X2

Reptura (MoneyMaker)

Para kamve ta nali kerin
Ahh pe njeh ti qet gentlemanin
Qaj qe e kall qaj o tu ardh
Qaj qe me gazin naten ta zbardh
Luj me zeshkane,luj me bjondina
Luj ti sonte se ejotja osht bina
Jam me 4US jam me havera
Pe kallem nejen u ndreq atmosfera
Kom bwm,ferrari porshe
Pare sa tdush hajde tash kse
Edhe pse i bukur nuk jam
Emrin gentleman un e kam

Reptura :(Gazmend Rama)

Qikat vin tuj mshiquu
Shtihen cila mem mar mu
Edhe pse i bukur sjam
Emrin Gazmend Rama e kam

Bukuroshe shof me sy
Vin te keri mthojn tdu ty
Dit e nat mthirin me dal
As me flejt rahat sme lajn

Refreen : (Gazmend Rama)
Un jam gentleman
Qikat shum i du
Shum te amla jane
Me bmw i kam mashtru X2

Reptura (MoneyMaker)

Para kamve ta nali kerin
Ahh pe njeh ti qet gentlemanin
Qaj qe e kall qaj o tu ardh
Qaj qe me gazin naten ta zbardh
Luj me zeshkane,luj me bjondina
Luj ti sonte se ejotja osht bina
Jam me 4US jam me havera
Pe kallem nejen u ndreq atmosfera
Kom bwm,ferrari porshe
Pare sa tdush hajde tash kse
Edhe pse i bukur nuk jam
Emrin gentleman un e kam

Refreen : (Gazmend Rama)
Un jam gentleman
Qikat shum i du
Shum te amla jane
Me bmw i kam mashtru X2


Ky tekst u dërgua nga Mirjeta
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet