A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Gazmend Rama (Gazi) - Unaza E Art


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2012

2012-07-05T02:34:00

Këngë e albumit:

"Extra Tallava"

Këngë e albumit:

"Tallava Me Refleks"


tkam qu lajm mik mas miku
skam lan vend pa t'kerku
a jam ne zemren tende
ose krejt ma mke harru

unaza e gishtit mbet ne doren teme
spaskam dit se paske kan per tjetrin e leme

unaza e gishtit mbet ne doren teme
Spaske kan kysmetin jem oj nafak e preme

shum i ri e me plot halle
qka me bani kjo dashni
krejt mbrapsht po me shkon jeta
ku i del fundi nuk pe di

unaza e gishtit mbet ne doren teme
spaskem dit se paske kan per tjetrin e leme

unaza e gishtit mbet ne doren teme
spaske kan kysmetin jem ok nafak e preme


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019