A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gazmend Rama - Jam Serioz


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2012

2012-07-05T02:28:17

Këngë e albumit:

"Tallava Me Refleks"


Saher ke gabuar, saher ta kam fal
por kohen e fundin nuk po shkon me zor
Kqyre rrugen tonde une rrugen time
largohu prej meje ik prej zemres time

Refre:

Vetes ja ke ba
halkun qe i ke ngu
tash vuj me vet veten
nisja me mendu
nuk je kan per mu
von e kam kuptu
prej teje m´largoj Zoti
tash jam rahatu

Kur me she prejs largu mundohes mem fol
por shancat e tuar nuk i ke ne goj
un jam typ zerjos nuk bahem nervoz
por kja zemra jote per gjithman u ndogj

Refre:(2x)

Vetes ja ke ba
halkun qe i ke ngu
tash vuj me vet veten
nisja me mendu
nuk je kan per mu
von e kam kuptu
prej teje m´largoj Zoti
tash jam rahatu


Ky tekst u dërgua nga Germin Bala
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019