Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Gazmend Rama (Gazi) - Bija Ime Bijo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  3

Komente

1 🔥

16/02/2013

2013-02-16T20:29:42


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bija Ime Bijo" kënduar nga Gazmend Rama (Gazi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Rama (Gazi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet