Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Zemra Genjeshtare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Fat, Fat, Jam Me Fat"

Komente

Asnjë Koment

21/07/2018

2018-07-21T17:34:41+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra Genjeshtare" kënduar nga Gazmend Rama (Gazi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Rama (Gazi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Naim Krasniqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

2x
Një mijë herë të kam gënyer
zemrën ta kam thyer
një mijë rrena ti lëshova
por cka pata ti dhurova

2x
oooooooooo
merre zemrën gënjeshtare
merre mos nguro
se kjo zemër gënjeshtare
oooo me zjarr të do

2x
Vashat tjera i kam patur
sa për sy e faqe
se këtë zemër gënjeshtare
vetëm ti o xhan e knaqe

2x
oooooooooo
merre zemrën gënjeshtare
merre mos nguro
se kjo zemër gënjeshtare
oooo me zjarr të doMë Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet