Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  261
 • Emri i Vërtetë:
 • Gena Lito
 • Vendlindja:
 • Korçe 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 49 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Gena është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore qytetare. Njëri nga këngëtarët që i këndon me shumë ndjejnë baladat, por që këngët e tij i duan të gjithë pa dallim moshe. Hyri furishëm në skenën muzikore shqipe dhe menjëherë ka arritur që t’i rrëmbejë zemrat e shumë fansave. Është ky këngëtari Gena, i cili që nga debutimi i parë në skenë ka ardhur gjithmonë me projekte të reja të cilat kanë arritur që të jenë ndër këngët më të dëgjuara në skenën muzikore shqipe. Por, ai nuk mendon që të ndalojë. Në v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

8 🔥Pa Adrese (2016)

★★★★

Merri Te Gjitha (2015)

★★★★★

Live (2015)

☆☆☆☆

Se Të Dashuroj (2014)

★★★★

Raki E Lot (2012)

★★★★★

Cdo Njeri Ka Nje Te Fshehte (2012)

★★★★

Serenate (2012)

★★★★★

Gena (2011)

★★★★★

Te Dashuroj Si I Cmendur (2011)

★★★★

Ne Prehrin E Nenes (2009)

★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (11)

5
3
9
5
8
5
8
8
4
4
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Sinan Hoxha

Redon Makashi

Olen Cesari

Sefë Duraj

Flori Mumajesi

Naim Krasniqi

Ramadan Krasniqi (Dani)

Blero

Sinan Vllasaliu

Avni Mula

Tags: Gena, Gena Lito


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet