Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Sagapo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Je nje diell qe s'perendon
Kudo me ngroh me dashuri
Ti dashurise krahet ja hap
E di qe m'ngret ne pathellsi
Je nje zjarr qe s'shuhet jooo
Me puth me prek ne çmenduri
Je oqean qe kurr s'mbaron
Je yll qe rrugen ma ndriçon

ref x2
Te dashuroj si i çmendur
Çdo dite mezi pres
Çdo çast une e ndjej
SAGAPOOOOOOOOO
Ti me plagos kur largohesh
Humbas si nje zog
Dhe larg me ty fluturoj

Je nje engjell qe verbon
Me bukuri qe te magjeps
Ti je ylber qe rrezaton
Me ngjyra plot e me shkelqim
Ti je vet jeta qe jetoj
Te puth,te prek ne çmenduri
Je jeta ime qe s'mbaron
Je yll qe rrugen ma ndriqon

ref x3
Te dashuroj si i çmendur
Çdo dite mezi pres
Çdo çast une e ndjej
SAGAPOOOOOOOOO
Ti me plagos kur largohesh
Humbas si nje zog
Dhe larg me ty fluturoj..


Ky tekst u dërgua nga Adoselmanaj   mafjaotaGena
Publikimi: 01/12/2011


Gena - Sagapo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sagapo".
3. Video është e këngës "Sagapo", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0