Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Ku Ta Gjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Per nje cast rri e mendoj
syte e mi po rrjedhin lot.
E i lumtur une do te jem
kur prane meje ti t'me jesh.
Prita prita por me kot
ne syte e mi po rrjedhin lot.
REFKu ta gje ku ta kerkoj ate
vajze te bukur qe e dashuroj.
I lutem zotit zotit te madh
si atehere ta perqafoj.
Shume kujtime ti me zgjon
ne cdo vend kur syte me hedh,
ne cdo rruge qe kaloj
dashurine ti me sjell.
Per nje cast ti me ngjason
edhe zemra fort me rreh,
prap s'je ti filloj mendoj
per nje vajze qe dashuroj.
REF
Gena
Publikimi: 01/12/2003


Gena - Ku Ta Gjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Ta Gjej".
3. Video është e këngës "Ku Ta Gjej", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0