Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Në Prehrin E Nënës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  13

(2x)
N'prehrin e nenes
cdo gje eshte e bukur
dhe dimri dhe nata
por jo vetem burgu

(2x)
O nën nena ime
mos qaj ti per mua
do t'vij ajo dite
qe per mua lotet ti ruash

(2x)
dhe nata kur binte
dhe drita më s'kishte
dhe nena me priste
me pa durim

(2x)
O nën nena ime
mos qaj ti per mua
do t'vij ajo dite
qe per mua lotet ti ruash

Ne burgun do dergjem
për vite me radhe
se ti nënë e dashur
do t'kthehem une prapë

(2x)
O nën nena ime
mos qaj ti per mua
do t'vij ajo dite
qe per mua lotet ti ruash.


Ky tekst u dërgua nga Aidda   somamoy32Gena
Publikimi: 01/12/2011


Gena - Në Prehrin E Nënës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Prehrin E Nënës".
3. Video është e këngës "Në Prehrin E Nënës", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0