Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Je Ti (U Magjepsa) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

u magjepsa nga syt e tu,
u magjepsa nga qenia jote,
si nje thesar un mbaj dashurin qe ma dhurove

je tiii ajo qe jeten shpirtin tim i jep
je ti ajo qe zemren nuk ma le te qet
je tii ajo qe gjume smuj te bej ne sy,
je tii ajo qe lotet mua mi ke hy

u dashurova si nje femi
u dashurova pa thene asnje fjal
ne zemren time je vetem ti
si do qe ngroh boten ne te

u magjepsa nga syt e tu,
u magjepsa nga qenia jote,
si nje thesar ne shpirt te mbaj
dashurine qe ma dhurovee

je tiii ajo qe jeten shpirtin tim i jep
je ti ajo qe zemren nuk ma le te qet
je tii ajo qe gjume smuj te bej ne sy,
je tii ajo qe lotet mua mi ke hy

u magjepsa nga syt e tu,
u magjepsa nga qenia jote,


Ky tekst u dërgua nga  ronni202Gena
Publikimi: 01/12/2003


Gena - Je Ti (U Magjepsa)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Ti (U Magjepsa)".
3. Video është e këngës "Je Ti (U Magjepsa)", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0