Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Lot E Qesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Lot e qesh ti vajze kur je me mua
pres me mall te me thuash se un vetem ty Te Dua....
lajkat vajze me cmendin fare
shume te dua ty moj lozonjare....
Ti e di sa shume Te Dua
nazet leri ti me mua,
zemra ime per ty rreh kaq fort.
Se kuptoj se c'do nga une
lajkat prishin s'bejne pune....
Zemra ime vec ty te do
tjeter s'kam ti me beso
eja vajze prane meje ne me do.


Ky tekst u dërgua nga Gjergj Cakalli


Publikimi: 18/09/2012Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0


Gena - Lot E Qesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lot E Qesh".
3. Video është e këngës "Lot E Qesh", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.