Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Gena - Sa Nete Kaluam Bashke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Nete Kaluam Bashke".
3. Video është e këngës "Sa Nete Kaluam Bashke", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Gena - Sa Nete Kaluam Bashke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Gena '06"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+01:00Një puthje, nga kjo ëndërr,
pse më zgjoi pa frymë mbeta unë për një çast
sa larg më çoi në ato kujtime...
kur të këndoja ty moj me kitarë

Dhe era flokët lehtë seç t'i tundte
dhe në dritare rije si një pikturë
edhe Hëna skuqej kur unë të puthja
si margaritar shkëlqenin sytë e tu

REF 2x:
Sa qindra net kaluam bashkë
sa tinguj të bukur me kitarë
sa mijra yje ne të dy seç na vështronin
sa puthje të zjarrta më falje ti
sa lot i derdha unë për ty
dhe sa kujtime në ato netë
që kurrë s'mbaronin

Të humbur ne në dashurinë e çmendur
të humbur si dy zogj që s'kanë fole
të puthja unë ty moj si i marrë
mbi buzët tona sot dhe Hëna fle

REF 2x:
Sa qindra net kaluam bashkë
sa tinguj të bukur me kitarë
sa mijra yje ne të dy seç na vështronin
sa puthje të zjarrta më falje ti
sa lot i derdha unë për ty
dhe sa kujtime në ato netë
që kurrë s'mbaronin


Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë