Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gena - O Kurbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Kurbet".
3. Video është e këngës "O Kurbet", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Gena - O Kurbet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Raki E Lot"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+01:002X eh kur nje nate
larg ne gurbet
ne telefon
oh nje shok pom therret
eja o shok
ti pa u mendu
oh se dashnoren
ty ta kan martu

REF
o gurbet
per ty jam djeg
o gurbet
per ty jam trete
du me kendu
du me vajtu
oh qaj me veten
ktu se kam qellu

2X ne pragun tend
une do te vdese
oh se per mu oooo
oh mo ska shprese
dil ne dere
oh me thuj njeher
oh me fshi lotin
mos me le te mjere

REF 3X o gurbet
per ty jam djeg
o gurbet
per ty jam trete
du me kendu
du me vajtu
oh qaj me veten ktu se kam qellu


Më Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë