Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Jo S'mundem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  5

te doja dhe te dua ty...
gabimisht po vuaj per kete dashuri...
sot nuk mund te jem me ty...
dhe ti e diiii....

ref..

s'mundem..jo nuk mundeeemmm..
ty tani te te harrooooj...
edhe pse te dua...te dua
me ty nuk mundem te vazhdoj...

ti me do..dhe me kerkon
pikerisht tani...
un ika..u largova...
duke te dashur ty..

shume njerez..
flasin per ne te dy..
se si mundi ajo..
te shuante ate dashuri...

te dy ne u pame ne sy..
aty u kuptua dashuria..
vetem lutje mbeten ne ate vend..
ajo puthje kurr nuk u dhurua..

ref..
s'mundem..jo nuk mundeeemmm..
ty tani te te harrooooj...
edhe pse te dua...te dua
me ty s'mundem te vazhdoj...

ti me do..dhe me kerkon
pikerisht tani...
un ika..u largova...
duke te dashur ty..

mund te ishim bashke tani..
por un tani s'mundem..
ne dore kam unazen e tij..
kujtimi yn ate mbremje..
eshte vetem nje fotografi...


Ky tekst u dërgua nga jonidaGena
Publikimi: 13/07/2013


Gena - Jo S'mundem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo S'mundem".
3. Video është e këngës "Jo S'mundem", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0