Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Merri Te Gjitha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  10

Ne dy pjes zemren e ndava,
nje ta fala, nje se ndala
dhe pa zemer prap per ty jetoj
po ta fal qe me harrove
ska rendesi qe me lendove
tjeter kend si ty un skom me pas


meri qe te gjitha ti meri dashurin qe ti braktise dashuria sdo te fal... (2x)

Ti je dielli un jom drit
sa shum net une ty te prita
te kujtoj cdo qast
un ty me malle
po ta fal qe me harrove
ska rendesi qe me lendove
tjeter kend un si ty skom me pas..

meri qe te gjitha ti meri dashurin qe ti braktise dashuria sdo te fal... (4x).....


Ky tekst u dërgua nga Ridi PrGena
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/07/2015


Gena - Merri Te Gjitha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merri Te Gjitha".
3. Video është e këngës "Merri Te Gjitha", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gena:


Komente 0