Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Jo Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

I derdha lotet
une per ate...
e mbylla zemren
une per gjithnje...
E ngrita goten
vetem per ty...
E fika driten
mos vije ti...
Duart i zgjata,
te te prekja ty...
Ne enderr isha...
jo s'erdhe ti...
Me shpirt po thrras...
zemer, ku je...
porten e hapur...
une do ta le...

Refreni

Nje lule vyshket
kur shiu nuk e lag
Nje zemer vdes
kur dashuri jo ska
Kjo vjesht po iken
dhe dimri do te vij
Por jo pa ty.....

Nje lule vyshket
kur shiu nuk e lag
Nje zemer vdes
kur dashuri jo ska
Kjo vjesht po iken
dhe dimri do te vij
Por jo...Pa ty....

I derdha lotet
une per ate
E mbylla zemren
une per gjithnje...
E ngrita goten
vetem per ty...
E fika driten
mos vije ti...
Duart i zgjata,
te prekja ty...
Ne enderr isha...
jo s'erdhe ti...
Me shpirt po thrras...
Zemer, ku je...
Porten e hapur,
une do ta le....

Refreni

Nje lule vyshket
kur shiu nuk e lag...
Nje zemer vdes
kur dashuri jo ska...
Kjo vjesht po iken...
dhe dimri do te vij...
Por jo, Pa ty....

Nje lule vyshket
kur shiu nuk e lag..
Nje zemer vdesRenditja: Top 200
Publikimi: 26/10/2015
Muzika: Gena
Teksti: Gena
Orkestrimi: Edlir BegolliMë Shumë Këngë Nga Gena:


Komente mbi këtë këngëGena - Jo Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Pa Ty".
3. Video është e këngës "Jo Pa Ty", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.