TEKSTESHQIP

Genta Krasniqi
Deri Ne Mengjes
Lyrics

do ti luajm duart do te luajm se bashku e mbehesh te mbeshtes ne trupin tim nga afer dua ti kunder te mos jesh ndoshta sa sa nje jet ndije ritmin kape ritmin se ky ritem nje refren sa do filloj

ref
deri ne mengjes me ty naten dua ta ndez e dua tvallzoj jo nuk dua ta ndaloj deri ne mengjes ti me prek e un po dua veq me ty me ty te mbes e nuk du vetem qe te jem 2x

veq me ritem bejbe nata esht shum creyzi nat e jon po shijon mos me thuaj bejbe bejbe eja se me duhesh me duhesh si shpetim dot vish me ket ritem veq me ritem bejbe nata esht shum kreyzi shum e dua shum e dua dhe ma shum qe kur te njoha ty

ref 2x

DËRGOI: