Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Sela - Tatuazhi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E kam ender ne sirtar,
nje figure ta bej tatu,
une me ty jam shume krenar
syt e tua shum i du

Nena ime syte e tu,
skan nevoje per makijazh,
do ti marr un syte e tu
e ti bej une tatuazh.

Zemren nuk ja jap askujt,
se aty jane syte e tu,
do bertas ti them gjithkujt,
nene ty sa shume te du.


Ky tekst u dërgua nga  Zinche2018

Genta Sela - Tatuazhi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tatuazhi".
3. Video është e këngës "Tatuazhi", por nuk këndohet nga Genta Sela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0