A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Genta Xhaferi - Shtator


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/05/2009

2009-05-10T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6


e di e di mos e le pa ardh
ne shtator un te pata than
mos meno se une tjeter nuk du
e di ti fort mir te pata than qe 1 vit

ti em dasht vjen po nuk po don
me mi pas syt qe po vajtojn
jan skuq e jan zverdh
jan ba per me vdek

ti nuk po edin o dajl qe ne shtator e kem lan em dal
te pata than rii pritem te vendi jon
ref:
mir e kom dit mir e kam prit
se ti nuk me ke dasht
po ke menu qysh emm largu
prej jetes tane
kit borgj un kam emta kthy
mos meno se krejt jan qly
mos meno sjam ka baj hajgare
ti e din qe vdes per 1 djal
si ti nuk kam gjet
kam me vdek me zhg en jet ...
si ti nuk kam gjet kam em vdek em zhig en jet .......ëë


Ky tekst u dërgua nga JonaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019