A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gerti Gjoni - Engjelli Im


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T00:00:00

Participating in

Top Fest 7


nje dore te prek nje buze te puthe nje enderr me zgjon
nje lamtumire nje dritherime
ky mall qe vret
imazhi isaj ne syte e mi
leshon nje tingull qe aq prane e ndjej
koha kalon ti iken larg

.....une do te kaloj gjithe malet per ty
une do te harroj nje lot qe pikon
une do te kendoj rrefrenin e saj
une do te pushtoj gjithe detet per ty
une do fluturoj mbi qiellin pa fund
une do te vallzoj me ty ......

nje fjale degjoj ne engjull shoh
rruge qe ndriqon
nje buzeqeshje ca pika loti lutur rrine
imazhi isaj ne syte e mi
leshon nje tingull qe aq prane e ndjej
koha kalon ti iken larg

une do te kaloj gjithe malet per ty
une do te harroj nje lot qe pikon
une do te kendoj rrefrenin e saj
une do te pushtoj gjithe detet per ty
une do fluturoj mbi qiellin pa fund
une do te vallzoj me ty

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019