Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Shaqja

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Durres 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Gezim Shaqja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 6 Gusht 2020, Gezim Shaqja publikon videoklipin "Bukuria Jone", në bashkëpunim me Ana Vlores. Muzika e këngës u punua nga Gezim Mneri, ndërsa teksti u shkrua nga Gezim Shaqja & Ana Vlora. Videoklipi u prodhua nga FRAME Pro, ndërsa produksioni audio u realizua nga Gezim Mneri. Më datë 1 Dhjetor 2020, Gezim Shaqja publikon videoklipin "Potpuri E Shqiperise Se Mesme 2020". Teksti i këngës u shkrua nga Gezim Mneri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gelci Xhomlliku

Fatos Tocila

Ervin Xhepa

Ilir Sallaku

Dritan Mustafaj

Bardhul Peqini

Haziz Bitri

Vazi Bajrami

Flori Demarku

Spartak Ramazani

Tags: Gezim Shaqja


Komente mbi këtë artist