Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Gilan G - Me Eks  (Feat. B2N)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/11/2006

2006-11-17T00:00:00

Featuring

B2N

Këngë e albumit:

"Albanian Hip-Hop Vol.7"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2006Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Eks" kënduar nga Gilan G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gilan G: