Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gilan G - Gilan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

ket ven qdo her
vritet nga nje reper
sepse osht ven gangster
dosti si N'Gilan se ki kerkun
24 or N'Gilan e nin nga nje bum
problem me policin
ngatrres me shtetin
na ne Gilan
e kem kidnapu mbretin
na e pim rakin
ma shpesh si ti ujin
ma shum antar se N'Kin
e vjedhim rrymen e ujin
qdo her shoket e mi
shkojn mu rreh me fmi (inat-g)
na jena t'ri
e ti qenke plak
ti sguxon me dal nrrug
sepse je papak
N'Gilan s guxon me shit bole
ti han mut shum
sepse gojen e ki shole.

Ky tekst u dërgua nga  McQoppa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 30/07/2013


Më Shumë Këngë Nga Gilan G:


Komente 0


Gilan G - Gilan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gilan".
3. Video është e këngës "Gilan", por nuk këndohet nga Gilan G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.