Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjelosh Kola

Nuk ka akoma asnjë votë

Gjelosh Kola është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore e Shqiperisë së veriut.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gjelosh Kola

Komente 0